#Mutluluk

​Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar…

Adamlık, bir kadını bir ömür boyu sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür boyu sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikayenin başrolü sensin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Her şeye rağmen bilmediğim bir hikayenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma tekrar çıkarsın ya da çıkmazsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiç bir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de… Hikayeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.
17.07.16 04:23

Bugün hikayeme, hikayemize katıldın.
20.07.16 23.00

Bugün bahsettiğim gibi oldu. Hikayemiz tam anlamıyla başladı bugün. İlk dansımızı “My All”da ettiğimiz gibi yine bugün aynı şarkıda ilk dansımızı ettik. Yine bugün ilk defa sana sıkı sıkıya sarıldım. Sanki hep benimmişsin gibi. Hiç bırakmak istemedim ve hala da orada kaldım. O saniylerde yaşıyorum hala. Kokun burnuma sindi, gülüşün gözlerime. “Aşık olmuş olabilir miyim?” diyorum kendi kendime. Evet. Ben gerçekten aşık oldum. Sevdiğimi sevildiğimi hissettim, hissettirdim. En çok da bu beni mutlu ediyor. Sonu olmayan bir yolda sadece ikimiz varız ve 10-15 yıl sonrasında çocuğumuzu görüyorum sanki…Orada bizi bekliyor.
Sen bambaşka çok çok ayrı bir şeysin. Murathan Mungan demişti ya hani sevginin miktarı değil nasıl olduğudur önemli olan diye. İşte ben seni danstan daha çok seviyorum. Çünkü senden önce hayatta en değer verdiğim şey dansken şimdi sen oldun. Beni bırakmayacağını biliyorum ben de seni bırakmayacağım ve seni çok çok çok seviyorum bitanem.
26.07.16 22.50

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s